Aktualności

lokal do wynajęcia łomianki

Lokal do wynajęcia Łomianki

Paulina 9 maja 2018

Na pewnym etapie życia każdego z nas po przekroczeniu bariery dorosłości i rozpoczęciu kariery zawodowej przychodzi moment pogłębionej refleksji nad kwestią usamodzielnienia. Zaczynamy wówczas poważnie zastanawiać się nad założeniem rodziny i prowadzeniem samodzielnego gospodarstwa domowego, by nie pozostawać materialnie uzależnionymi od rodziny. Chcemy wyprowadzić się z domu i zamieszkać wreszcie „na swoim”. Zderzamy się jednak równie często z górą lodową rzeczywistości, uświadamiając sobie, że w praktyce koszty realizacji tych planów znacząco przewyższają startowe możliwości i zasobność naszych portfeli.

Więcej
biuro nieruchomości łomianki

Biuro nieruchomości Łomianki

Serwis 22 października 2015

Rynek deweloperski w kraju nad Wisłą jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi komercyjnych, głównie z uwagi na dobrą koniunkturę i szereg przemyślanych inwestycji branżowych w dłuższej perspektywie czasu. Nieruchomości rzadko tracą na wartości, więc to jeden z najskuteczniejszych sposobów lokowania kapitału na przyszłość, o czym wiedzą nie tylko inwestorzy, ale również i skromni posiadacze kawalerek na wynajem. Popyt w ostatnich latach nieubłaganie rośnie, a socjalne programy rządowe, mające docelowo ułatwiać przekroczenie progu wejścia dla chcących realizować marzenia o własnym lokum, wzmagają chęć ubiegania się młodych ludzi o wsparcie w okresie kredytowania stosownymi dofinansowaniami. Niektórzy analitycy rynku uważają, że prawdziwy boom budowlany dopiero przed nami i nie zapowiada się na horyzoncie, żeby zapotrzebowanie miało w najbliższym czasie zmaleć.

Więcej
działki na sprzedaż łomianki

Działki na sprzedaż Łomianki

Serwis

„Mój jest ten kawałek podłogi” – tak w refrenie znanego utworu z połowy lat 80, zespół Mr Zoob przełamywał tabu kontekstu społeczno-politycznego, wskazując na wiecznie obecne w sercu umiłowanie wolności i niezależności. Po ponad trzech dekadach ten sam zapał i te same dążności cechują młodzież, wkraczającą na rynek pracy i poszukującą nomen omen własnego miejsca na ziemi, swojego bezpiecznego azylu w ramach przytulnych czterech ścian. Któż z nas kiedykolwiek nie marzył o swobodzie wyjścia „na swoje”, o niezależności od pomocy finansowej rodziny i mieszkaniu w zaciszu prywatnego lokum? Zapewne większość czytelników bloga, zainteresowanych tematyką nieruchomości znajduje się właśnie na niełatwym etapie życia, kiedy wymagane jest podjęcie decyzji, która zaważy na przyszłych latach, ale czy musi się ona okazać aż tak trudna?

Więcej