Łomianki

ul. Lwowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
765 000 PLN
Powierzchnia
71,44 m2
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2024
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1

Opis nieruchomości

Mam przyjemność zaoferować Państwu nową inwestycję uznanego dewelopera, którego apartamenty w Łomiankach wyróżnia zarówno super lokalizacja jak i wysoka jakość wykonania.

Działka na której realizowana jest inwestycja, znajduje się w Centrum Łomianek w sąsiedztwie Centrum Handlowego i niskiej zabudowy.

W ofercie mamy ostatnie dostępne mieszkania w szeregu składającym się z 9 budynków dwukondygnacyjnych z płaskimi dachami, który ustawiony jest prostopadle do ul. Lwowskiej. Dojazd i dojście do szeregu zaplanowane przez drogę wewnętrzną osiedla zrealizowanego w I etapie.

W każdym budynku znajdują się 2 lokale mieszkalne – jeden na parterze o pow. projektowej 75,92 m2 , drugi na piętrze o pow. projektowej 71,44 m2. Mieszkania posiadają wspólne wejście z zewnątrz oraz wydzielone schody.

Obydwa lokale mają ten sam program użytkowy: hol z miejscem na szafę, 2 łazienki, 2 sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym. W łazience znajduje się piec gazowy z zamkniętą komorą spalania.

Mieszkania na piętrze mają balkony/loggie. Natomiast do mieszkań na parterze przynależą duże ogródki. Budynki będą wyposażone w miejskie media i wykończone przy użyciu materiałów wysokiej jakości.


Do każdego lokalu przypisane są dwa miejsca parkingowe.

Cena mieszkań na parterze od 815 000 zł, a na piętrze 765 000 zł.

Zapraszam na prezentację.

Urszula Gałązka
tel. 667 506 608
mail:ugalazka@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).