Łomianki

Buraków

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 900 PLN
Powierzchnia
90 m2
Rodzaj budynku
Powierzchnia biurowa
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
6
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia w Łomiankach - Burakowie, biuro o powierzchni ok. 90 m2, składające się z 6 pokoi (przedzielonych ściankami z karton gipsu), kuchni łazienki i dwóch toalet. Biuro jest na wysokim parterze, działka ogrodzona. Teren oświetlony, wyłożony kostką brukową. Na terenie są miejsca parkingowe. Szeroka brama wjazdowa na posesję. Koszty eksploatacyjne należy doliczyć do ceny wynajmu. Lokal jest odświeżony wolny od zaraz.
Zapraszam do oglądania

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).