Bronisze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 200 PLN
Powierzchnia
35 m2
Piętro
2
Przeznaczenie
Biurowe

Opis nieruchomości

Oferta dotyczy powierzchni znajdujących się w nowym budynku biurowo-usługowym o doskonałej lokalizacji - przy Trasie Poznańskiej (DK nr 2) tuż obok Rynku Hurtowego w Broniszach, w odległości jednego kilometra od obwodnicy Warszawy - węzła Warszawa Zachód.

Do wynajęcia umeblowane pomieszczenia biurowe z oddzielnym węzłem sanitarnym.

Lokal o powierzchni ok 35 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Na kondygnacji dostępne jest jeszcze jedno pomieszczenie biurowe, które tworzą dwa, niezależne biura lub mogą tworzyć jedno z oddzielnym gabinetem.

Pomieszczenia idealnie nadają się do przystosowania na biura, jako sale konferencyjne, szkoleniowe, do prowadzenia zajęć fitness, nauki tańca. Lokal posiadają wszystkie instalacje, m.in. osobne ogrzewanie i klimatyzację.

Media: kanalizacja, ogrzewanie, instalacja p-poż., miejsca parkingowe, monitoring i dozór całodobowy, klimatyzacja.


Beata Wacholska
bwacholska@liderhaus.pl
+48 533 031 041

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).