Warszawa

Ochota

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia działki
400 m2
Rynek
Wtórny
Liczba pięter
2
Rok budowy
2005
Liczba pokoi
11
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Dom solidnie wybudowany, wykończony materiałami wysokiej jakości
Wyjątkowa lokalizacja bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim. Atrakcyjny dom po remoncie na dłuższy okres czasu ,od zaraz. Możliwe są jeszcze prace adaptacyjne dla potrzeb najemcy. Powierzchnia domu 300m, działki 400m. Budynek składa się z dwóch części przesuniętych względem siebie o pół piętra. W sumie dwanaście pomieszczeń oraz cztery łazienki, garderoba i oranżeria. Garaż w budynku na jeden samochód. Opłata miesięczna 14000 zł. plus media. Budynek wyposażony jest w alarm, możliwość zainstalowania monitoringu, do budynku doprowadzony jest światłowód.
Obecnie bez mebli.
Czynsz 14000 brutto.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).