Stare Babice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 900 PLN
Powierzchnia
155 m2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
4

Opis nieruchomości

ładną i doświetloną halę 155 m.kw. w St. Babicach. Wysokość 4 m, posadzka przemysłowa, masywny strop betonowy (hala ciepła zimą i chłodna latem), brama segmentowa szer. 3 m wys. 3,4 m. Teren ogrodzony, zamykany bramą przesuwną o szer. 6 m.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja – 4 km od trasy S8, 1 km od centrum handlowego w St. Babicach.

Brak możliwości dojazdu dla TIR-ów.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).