Zakroczym

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
29 999 PLN
Powierzchnia
1 200 m2
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe

Opis nieruchomości

Hala idealna na produkcje i handel spożywczy, aktualny standard jakości ISO 22000. Wszystkie odbiory Sanepid. Wszystkie media miejskie. Wysokość 4-5 m. Obiekt w bardzo dobrym stanie z możliwością podjazdu dla wszelkich aut. Do wynajęcia od maja w związku z przeniesieniem produkcji w inny rejon Polski.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).