Nowy Dwór Mazowiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
18 000 PLN
Powierzchnia
1 200 m2
Powierzchnia działki
36 903 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie
Inne

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa z zapleczem socjalnym, o powierzchni ok 1200 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Idealnie nadaje się na Centrum Produkcyjno - Logistyczne i inne wykorzystania.
Obiekt położony jest w dzielnicy przemysłowej Nowego Dworu Mazowieckiego, w bliskim sąsiedztwie koncernu Reckitt-Benckiser, ALPLA, Drukpol, Pollena - Aroma.

Świetna lokalizacja! Średni czas dojazdu do Warszawy ok 20-25 min. W niewielkiej odległości (ok 800 m) znajduje się Dworzec Kolejowy z ogólnie dostępną rampą kolejową.

Doskonałe położenie umożliwia dogodną komunikację z Warszawą, Regionem Centralnej Polski i w ruchu międzynarodowym oraz dostęp:
- do/z Warszawy z obwodnicy miejskiej, droga wojewódzką DW-630 bez-pośrednio z Warszawy przez ul. Modlińską - Jabłonnę – do Nowego Dworu
- do/z Warszawy alternatywnie z drogi ekspresowej DK-7 /E-77/S-7/ Warszawa – Gdańsk, stanowiącej oś dystrybucyjną południowej, centralnej i północnej Polski;
-do drogi krajowej DK-62 (trasa płocka) stanowiącej trasę tranzytowa (pomiędzy trasą poznańska (A-2), a DK-8 – trasa białostocka
-do drogi wojewódzkiej nr 579pomiędzy trasą krakowską, trasa katowicką oraz trasą poznańską (autostrada A-2), a trasą ekspresową Warszawa – Gdańsk (S-7);
-do drogi wojewódzkiej nr 631 i dalej przez Zegrze – Nieporęt oraz dalej przez Zielonkę-Rembertów do trasy terespolskiej i lubelskiej
-do Międzynarodowego Portu Lotniczego „Warszawa – Modlin” w Modlinie;

Obiekt wyposażony jest we wszystkie media, w tym wewnętrzną stacje trafo o mocy 500 kW z możliwością zwiększenia, w kanalizację sanitarna i burzową, wodę pitna i przemysłową a także istnieje możliwość przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz sieci gazowej.

Konstrukcja budynku: żelbetonowa - słupowa uzupełniona elementami prefabrykowanymi, co umożliwia dowolna konfigurację powierzchni magazynowych, produkcyjnych, komunikacyjnych - w tym z częścią biurowo-socjalną. Podłogi betonowe, o podwyższonej obciążalności. Oświetlenie: sodowe, jarzeniowe oraz dzienne przez świetliki dachowe na całej powierzchni magazynowej.
Ogrzewanie z własnej, centralnej kotłowni olejowej w pełni zautomatyzowanej, z możliwością podłączenia do sieci miejskiej energetyki cieplnej.

W skład nieruchomości wchodzą:
- grunt o przeznaczeniu składowo -przemysłowym
- budynek główny ( w tym magazyn średniego i wysokiego składowania)
- cześć biurowo-socjalna oraz techniczna
- powierzchnia dróg i parkingów betonowych samochodowych o podwyższonej obciążalności, z miejscami postojowymi dla kilkudziesięciu tirów i ponad 200 samochodów osobowych
- wiata magazynowa

Dostępna powierzchnia kwalifikuje się do odnowienia.

Beata Wacholska
bwacholska@liderhaus.pl
533 031 041

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).