Warszawa

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
8 300 PLN
Powierzchnia
103 m2
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Przeznaczenie
Biurowe

Opis nieruchomości

Świetnie położony lokal w centrum Warszawy , przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - kancelaria , radca prawny.
Lokal znajduje się na I piętrze, składa się z 5 pokoi, zaplecza kuchennego oraz sanitariatów.
Aktualnie do 15 sierpnia jest wynajmowany przez kancelarię adwokacką.
Lokal wymaga niewielkiego odświeżenia, jest częściowo umeblowany ( recepcja, kuchnia w zabudowie), pozostałe meble należą do obecnego najemcy i są do odstąpienia lub zostaną usunięte.

Kontakt:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).