Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 590 000 PLN
Powierzchnia
500 m2
Powierzchnia działki
1 060 m2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rynek
Pierwotny
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rok budowy
2021
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Medyczne, Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Do wykończenia
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedania nowy budynek biurowo - usługowy o powierzchni 500 m2, do dowolnej adaptacji na odpowiednią funkcje, w zależności od potrzeb klienta. Z przodu i tyłu budynku znajdują się wejścia z tyłu klatka schodowa, pomieszczenia socjalne, toalety, pomieszczenie gospodarcze, z przodu budynku znajduje się jednoprzestrzenne pomieszczenie usługowo - handlowe.


Na piętrze zaplanowano 8 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia gospodarcze, socjalne i toalety. Ze względu na bardzo dobrą lokalizację, układ pomieszczeń, dużą działkę budynek może być przeznaczony na: szkołę, przychodnię, biuro projektowe, itp. media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja.

Cena obejmuje budynek w stanie surowym.

Do podanej ceny należy doliczyć 23% podatku VAT.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).