Leoncin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 998 000 PLN
Powierzchnia
380 m2
Powierzchnia działki
34 500 m2
Rynek
Wtórny
Liczba pokoi
30

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży czynny obiekt agroturystyczny, w którego skład wchodzi:
- powierzchnia hotelowa - 160m2 w tym:
6 pokoi z łazienkami , studio dwupoziomowe na 12 osób z łazienką, w c i aneksem kuchennym - ok 47m2,
- powierzchnia mieszkalna - 2 oddzielne mieszkania położone na piętrze - jedno to ok 60m2 z windą i drugie 52m2,
- powierzchnie do wspólnego użytku: sala kominkowa z w c ok 65m2, jadalnia ok 45m2, kotłownia i suszarnia,
- powozownia ok 80m2,
boxy wewnętrzne - 6 sztuk o wymiarach 3x3
boxy zewnętrzne - 11 sztuk o wymiarach 3,9x2,5
wiaty na siano

Zabudowania położone są na działce o łącznej powierzchni 3,45 ha, lekko zadrzewionej z własnym stawem i pomostem. Wokół pola i łąki z możliwością dzierżawy.

Całość leży wśród pól przy asfaltowej drodze i jest świetną bazą na wycieczki konne, piesze i powozami nad Wisłę i do Kampinosu, zarówno latem jak i zimą.
Latem zwykle są organizowane obozy konne i kameralne kolonie. Dobre warunki zimowe sprzyjają fantastycznym kuligom zakończonym ogniskiem z domowym bigosem.

Cena do uzgodnienia indywidualnie w zależności od zakresu oferty - konie, wyposażenie stajni i siodlarni, kolekcja powozów, meble, dodatki.

Szczegóły:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).