Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 400 000 PLN
Powierzchnia
380 m2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Piętro
Parter
Liczba pięter
0
Rok budowy
2008
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

NOWOCZESNY, ELEGANCKI LOKAL usługowo-biurowo-handlowy zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Łomianek, posadowiony na działce o powierzchni 886 m2. Składa się z części otwartej z dużymi witrynami z toaletą dla gości, trzech pokoi , kuchni, łazienki i pomieszczenia magazynowego. Dwa oddzielne wejścia. Wysokość 3m.
Wszystkie media miejskie.

Całość w idealnym stanie.
Duży parking własny przed budynkiem.
Nadaje się na różny rodzaj działalności.


KONTAKT:
Urszula Gałązka
667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).