Góra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
11 000 PLN
Powierzchnia działki
5 500 m2
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Szerokość działki (mb.)
46
Długość działki (mb.)
120
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Ogrodzenie
Inne

Opis nieruchomości

Do wynajęcia działka położona przy głównej drodze. Teren ogrodzony. nieutwardzony, posiadający dwa wjazdy o szerokości 6 m. Na terenie nieruchomości znajduje się hala o powierzchni ok 600 m2 wykonana z blachy, brak wylewki.

Media: prąd, szambo, woda własna.
W drodze: gaz, kanalizacja, woda miejska, światłowód Orange

Uwagi: Właściciel przewiduje wynajem nieruchomości z odliczeniem kosztów za nakłady. Istnieje możliwość wynajęcia sąsiedniej działki o pow. 5500 m2. Jest to teren uporządkowany, nieogrodzony z jednym wjazdem.


Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Beata Wacholska
bwacholska@liderhaus.pl
533 031 041

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).