Dębina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
390 000 PLN
Powierzchnia działki
8 800 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
15
Długość działki (mb.)
600
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka w części budowlana w części rolna położona w Dębinie, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ekstensywnej oraz tereny rolne. Położona w Dębinie
Działka ma dojazd z dwóch stron.

Kontakt.
Urszula Radzikowska
tel. 667 506 508

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).