Nowy Dwór Mazowiecki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
229 000 PLN
Powierzchnia działki
852 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
15
Długość działki (mb.)
58
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana domem wolnostojącym do rozbiórki ub wymagającym generalnego remontu.
Doskonała lokalizacja, blisko szkoła oraz przedszkole. Dostęp do komunikacji miejskiej, w tym bliskie sąsiedztwo stacji PKP zapewni łatwy i szybki dojazd do Warszawy ( ok 30 min.)

Według miejscowego MPZP dla budynków projektowanych oraz istniejących nadbudowanych i rozbudowywanych obowiązuje:
- powierzchnia zabudowy 40%
- powierzchnia biologicznie czynna 60 %
- ilość kondygnacji dla budynków mieszkalnych - 2 kondygnacje i poddasze użytkowe
- minimalna powierzchnia w projektowanych podziałach na działki budowlane: 500 m2 dla budynków wolnostojących, 350 m2 dla budynków bliźniaczych i 250 m2 dla budynków szeregowych.

Nieruchomość posiada ogromny potencjał inwestorski, zgodnie z planem zagospodarowania działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą z możliwością lokalizacji zabudowy bliźniaczej i szeregowej.

Beata Wacholska
533 031 041
bwacholska@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).