Kiełpin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
850 000 PLN
Powierzchnia działki
800 m2

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży 1 działkę pow 800m2 o wymiarach 29x28m
Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące oraz w zabudowie bliźniaczej. Na jednej działce plan dopuszcza wybudowanie jednego domu. Działki podzielone geodezyjnie , każda z osobną KW.
Maksymalny wskaźnik zabudowy 0,25
max wskaźnik intensywności zabudowy 0,45
powierzchnia biologicznie czynna 60%
Dojazd ulicą asfaltową, ostatnie 50m utwardzoną. Nowe domy dookoła, media w ulicy.
UWAGA!
Uzyskane prawomocne pozwolenie na budowę 2 segmentów po 135m2
Wydane warunki na przyłącze gazu, na prąd w trakcie, wod-kan złożone wnioski. Media już w drodze, PnB aktualne.


Kontakt:
Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl
730 900 366

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).