Warszawa

Ursus

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 950 000 PLN
Powierzchnia działki
718 m2

Opis nieruchomości

Działka objęta MPZP, wraz z projektem budowlanym. Przy parku, 3 min do PKP Ursus, 15 min do centrum. Gotowiec inwestycyjny.

Działka o powierzchni 0,0701 ha. Położona przy ul. Wojciechowskiego, tuż przy parku, 3 min piechotą do przedszkola, sklepów oraz PKP Ursus (skąd w godzinach szczytu co 10 minut odjeżdżają pociągi do centrum, dojazd SKM trwa 15 minut do Śródmieścia).

Działka sprzedawana jest w pakiecie z projektem budowlanym - opracowanym przez doświadczoną pracownię architektoniczną. Zgodnie z projektem oraz miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na działce można zbudować 4piętrowy budynek z 15 mieszkaniami i 1 lokalem usługowym (w sumie 718 PUM).

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).