Borzęcin Duży

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 530 000 PLN
Powierzchnia działki
6 054 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
38
Długość działki (mb.)
145
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka rolna położona w Borzęcinie Dużym, w terenie dla którego rada gminy Stare Babice podjęła uchwałę w sprawie zmiany przekształcenia działek rolnych na działki budowlane, trwają prace planistyczne na podstawie których zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego teren ma być oznaczony symbolem MN3 w nim minimalna powierzchnia nowotworzonej działki ma wynosić 1500m2.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).