Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 702 000 PLN
Powierzchnia działki
3 860 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
77
Długość działki (mb.)
51
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana, położona w Dąbrowie przy ul. Kolejowej na pograniczu Łomianek i Bielan idealna pod budowę siedziby firmy, biura, magazynu i innych obiektów usługowych, idealna ekspozycja na trasę szybkiego ruchu, wszystkie media w drodze, dobre wymiary działki, ponieważ od ulicy nieruchomość ma 77m szerokości na 51m głębokości.

Istnieje możliwość podziału działki, część ok. 3860m2 przylegająca do trasy S7, przeznaczona jest w planie zagospodarowania przestrzennego pod budowę usługową, drobną wytwórczość, składy i magazyny.


Dodatkowym atutem działki jest to, że jest to działka narożna.

Wokół nieruchomości siedziby nowych firm. Do przystanku autobusowego ok 300m, doskonała ekspozycja na trasę szybkiego ruchu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).