Popowo-Letnisko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
260 000 PLN
Powierzchnia działki
3 575 m2
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
71
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży działki rekreacyjnej o powierzchni 3575m2, położonej w malowniczej miejscowości Popowo Letnisko gminie Somianka. Przy działce znajduje się prąd. Ma ona status działki leśnej, istnie możliwość uzyskania warunków zabudowy na domek letniskowy lub całoroczny.
Położenie:
Przepiękna natura z lasem zakończonym rozlewiskiem Narwi.
· 30 km od granic Warszawy, 50 km od Pałacu Kultury.
· z wygodnym dojazdem autobusem PKS lub busem
· bajeczny widok i czyste otoczenie – tereny uznane za najpiękniejsze w okolicach Warszawy i włączone w obszar Natura 2000

Działka
· regularne 3575 m2, p
· przyłącze prądu przy sąsiedniej działce
· dojazd drogą gminną
Popowo Letnisko położone niemal w widłach Bugu i Narwi, na skraju Puszczy Białej, pośród sosnowo- brzozowego boru. Miejsce to zapewnia możliwość wyciszenia się i spokojnej kontemplacji, jak również aktywnego spędzania czasu. działki w Popowie jest bliskość Jeziora Zegrzyńskiego i położonych nad nim miejscowości turystycznych, z których najbardziej znane to: Zegrze, Serock, Zegrzynek, Jadwisin, Jachranka, Białobrzegi i Rynia. Zalew to niekwestionowany raj dla żeglarzy i amatorów innych sportów wodnych oraz wędkarzy i miłośników błogiego leniuchowania nad wodą. Nie brakuje tu również atrakcji dla rowerzystów, wokół samego jeziora, jak i w jego okolicach poprowadzono bowiem liczne trasy i ścieżki rowerowe. Jeździć tu można nad Wisłą, Narwią, Bugiem i samym jeziorem, poznając jednocześnie okoliczne miejscowości i wsi, kryjące niejednokrotnie skarby architektury sakralnej i świeckiej.

Polecam

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).