Warszawa

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 800 000 PLN
Powierzchnia działki
3 201 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
35
Długość działki (mb.)
90
Kształt działki
Trapez
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do sprzedania ładna wymiarowa / 35mx90m / działka budowlana , położona niedaleko Puszczy Kampinoskiej w okolicy domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojacej .Działka ma powierzchnię 3201m2 i jest uzbrojona w wodę, prąd i gaz.Kanalizacja jest w ulicy .
Urokliwa i spokojna okolica, idealna do wypoczynku w zaciszu domowym od zgiełku miasta. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne - 8 minut do najbliższego przystanku metra. Do centrum Warszawy 20 minut samochodem.

Istnieje możliwość podzielenia obszaru na mniejsze działki i dokupienia dodatkowych 800m2 działki przyległej o tej samej szerokości . Wówczas uzyskamy powierzchnię ponad 4000m2 .
Na tym terenie nie ma obowiazującego MPZP , należy wystapić o WZ .

Idealna propozycja dla dewelopera pod budowę mini osiedla .

Zapraszam do kontaktu.

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).