Dębina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
660 000 PLN
Powierzchnia działki
3 000 m2
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Szerokość działki (mb.)
16
Długość działki (mb.)
197
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania piękna działka budowlana położona w Dębinie, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie terenu podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej ekstensywnej;. Położona w Dębinie bezpośrednio przy lesie, o powierzchni 3000m2.
Działka ma dojazd z dwóch stron.

Kontakt.
Urszula Radzikowska
tel. 667 506 508

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).