Łomianki Dolne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 249 000 PLN
Powierzchnia działki
2 651 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka budowlana z prawomocną decyzją na budowę dla czterech domów wolnostojących dwulokalowych (8 lokali mieszkalnych)

Media wprowadzone na działkę:

- gaz

- wodociąg

- prąd

Sprzedaż łącznie z projektem, zatwierdzoną decyzją na budowę. Gotowiec do rozpoczęcia budowy lub bardzo dobre na inwestycję na przyszłość.

Istnieje możliwość dokupienia działki bezpośrednio sąsiadującej o powierzchni: 1911m2 w cenie: 919.950zł (ta działka również z prawomocną decyzją na budowę 3 domów wolnostojących dwulokalowych czyli 6 lokali mieszkalnych oraz mediami na działce)

UWAGA: podano cenę NETTO.

Sprzedaż z fakturą VAT .

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).