Hornówek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 695 000 PLN
Powierzchnia działki
2 400 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
22
Długość działki (mb.)
109
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Na sprzedaż,

Działka o powierzchni 2400m2 zlokalizowana w gminie Izabelin w miejscowości Hornówek.

Na działce dom o powierzchni 160 metrów i budynek gospodarczy z dwoma miejscami garażowymi do rozbiórki lub kompleksowego remontu.

Spokojna okolica. Rozbudowana infrastruktura, szkoła, przedszkole, sklepy, fryzjer, apteka , przychodnia w odległości 700 metrów od posesji.

Oznaczenie w MPZP A32MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, możliwość podziału działki, jest dojazd z dwóch stron (drogi gminne-publiczne).

Super lokalizacja, super miejsce.

1.Działka na sprzedaż - Izabelin Hornówek działka 2400m2

2.Możliwość podziału na dwie działki: 2 x 1200m2

Media: Prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja, światłowód

Dojazd drogą asfaltową, oświetloną

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).