Dziekanów Polski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 450 000 PLN
Powierzchnia działki
2 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
23.5
Długość działki (mb.)
85
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana położona bezpośrednio przy gminnej, utwardzonej ulicy. W odległości zaledwie 85m od wejścia do puszczy Kampinoskiej przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego.

W odległości ok 1km jest przystanek autobusowy z bezpośrednim dojazdem do metra Młociny, podobnej odległości sklep a dalej szkoła.

Media:
Prąd przy działce
woda i kanalizacja ok. 85 m od działki

Jeśli szukasz spokoju, ciszy w pobliżu przepięknej Puszczy Kampinoskiej, a jednocześnie blisko Warszawy z łatwym dojazdem, zapraszam na prezentację.

Objęta MPZP i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).