Dąbrowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
845 000 PLN
Powierzchnia działki
1 700 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
74
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 1700m2 w Dąbrowie Zachodniej w otulinie Puszczy Kampinoskiej pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą ( lub dwulokalowiec) w kształcie prostokąta, o wymiarach 23m x 74m, zabudowana budynkiem gospodarczym, który może być wykorzystany podczas budowy docelowej nieruchomości. Do działki doprowadzony prąd i gaz. W pobliżu nowopowstałe domy i las z alejkami spacerowymi i terenami do wypoczynku i rekreacji.
Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o załączonych na zdjęciu parametrach.
Ładne, urokliwe, ciche miejsce w pobliżu Puszczy Kampinoskiej.
W niedalekiej odległości przystanki komunikacji miejskiej ( autobusy do Metra Młociny i centrum Łomianek) oraz sklep spożywczy.
Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Leśnej.

Kontakt:
Urszula Gałązka
667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).