Kiełpin Poduchowny

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
677 500 PLN
Powierzchnia działki
1 355 m2

Opis nieruchomości

Kształtna działka budowlana (37x37m) przy drodze gminnej, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem podstawowym na budownictwo jednorodzinne o malej intensywności. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.
Media w drodze gminnej.
Cena do niewielkich negocjacji.

Kontakt:
Agata Wrześniak
awrzesniak@liderhaus.pl
603081875

Magdalena Horodyska
mhorodyska@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).