Dźwierzuty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
22 000 PLN
Powierzchnia działki
1 262 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
42.2
Długość działki (mb.)
30
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Atrakcyjne działki rolne o łącznej powierzchni 1262 m2 położone w gminie Dźwierzuty (w powiecie szczycieńskim) na niewielkim wzniesieniu, w jednej z najdłuższych wsi mazurskich - ulicówka o długości około 3 km, o zwartej i zabytkowej zabudowie.

Piękna, zielona okolica, w niewielkiej odległości lasy, stawy, jeziora oraz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna W okolicy panuje cisza i spokój.
W sąsiedztwie znajduje się sklep, szkoła oraz kilka zabytków m.in. dawna kaplica baptystyczna (obecnie biblioteka, wcześniej także klub), wybudowana w latach 1863–1864 dla najstarszego zboru baptystów na Mazurach (założony w 1861 r.) i 3 stare kuźnie (w jednej obecnie znajduje się sklep) a także Młyn.

Beata Wacholska
533 031 041
bwacholska@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).