Kiełpin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
990 000 PLN
Powierzchnia działki
1 202 m2
Przeznaczenie działki
Usługowa
Szerokość działki (mb.)
18
Długość działki (mb.)
66
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2. Teren idealny pod zabudowę inwestycyjną usługową.
Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o przeznaczeniu usługowym, składy, magazyny, hale . Media woda, prąd , kanalizacja .

Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym z lat 80-tych. W budynku znajdują się dwa wynajmowane niezależne mieszkania.
Budynek ogrzewany pompą ciepła i zamontowaną fotowoltaiką.

Najbliższe otoczenie stanowią nowo powstałe, nowoczesne obiekty usługowo-przemysłowo-handlowe. Teren perspektywiczny, dobrze skomunikowany .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).