Czosnów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Powierzchnia działki
1 200 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
40
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka o pow. 1200 m2 w cichej okolicy z widokiem na puszczę kampinoską. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie podstawowe : budynki jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze. Uzupełniająca zabudowa pod usługi lub zabudowa jednorodzinna szeregowa. W Miejscowym Planie wyznaczone są drogi. Obecnie dojazd do działki drogą gruntową. Złożony został wniosek o przyłącze energetyczne.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).