Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
749 000 PLN
Powierzchnia działki
1 006 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
27.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do sprzedaży działka usługowo-mieszkaniowa, położona w Dziekanowie Leśnym o pow. 823m2 + 183m2 wyznaczone w planie działki drogowe (udział) na poszerzenie ulic z dwóch stron posesji. Teren położony wśród zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, działka zagospodarowana licznymi nasadzeniami, ogrodzona. Na posesji mały dom drewniano-murowany o pow. 60m2, wiata samochodowa, altana, pom. gospodarcze (szopa), ziemianka itp.
Teren zadbany, zbliżony do kwadratu o wym. 30/27/30/25.

Dom do zamieszkania, rozbudowy, remontu wg uznania przyszłego nabywcy z podłączonymi mediami: prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz w drodze.
Parter domku to duży pokój z jadalnią , widna kuchnia , łazienka z małą wanną, wiatrołap-weranda, schowek.
Na piętrze są 2 niewielkie sypialenki .

Istnieje możliwość nowej zabudowy wg wytycznych MPZP z przeznaczeniem pod nieuciążliwą zabudowę usługową z wyłączeniem :
k) Sekcja O – usługi administracji publicznej i obrony narodowej; usługi w zakresie obowiązkowych
zabezpieczeń społecznych,
l) Sekcja P – edukacja,
m) Sekcja Q – usługi w zakresie opieki zdrowotnej i pomocy społecznej,
n) Sekcja R – usługi kulturalne, rozrywkowe, sportowe i rekreacyjne,

oraz mieszkaniową , dwulokalową lub wolnostojacą.


Wskaźniki zabudowy:
-maksymalna wysokość do 11m,
-pow. zabudowy do 50%,
-pow. biologicznie czynna min 25%,
-intensywność zabudowy od 0,1 do 1,5.
Działka zlokalizowana jest w Dziekanowie Leśnym po stronie Puszczy Kampinoskiej. W pobliżu przystanek autobusowy, sklep, SP oraz przedszkole. Do centrum Łomianek 3km, do centrum Warszawy 19km. Dobra inwestycja kapitału. Idealne miejsce na wypady do lasu, oraz odpoczynek w altanie w bajkowym, bardzo zadbanym ogrodzie .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).