Dziekanów Polski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
30
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 1000 mkw położona w otulinie Puszczy Kampinoskiej w Dziekanowie Polskim. Działka idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi pragnących mieszkać poza miastem. Usytuowanie działki wśród starodrzewu daje poczucie kameralności i wyciszenia. Działka ma regularny kształt o wymiarach ok. 33m x 30m, dojazd do działki stanowi prywatna, szeroka droga o szerokości 10 m która ma być w przyszłości przejęta przez Gminę.

W niewielkiej odległości rozwinięta infrastruktura: przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy z dojazdem do metra Młociny, sklep spożywczy. W pobliżu również siłownia Calypso, basen, lodowisko, Biedronka, Hebe oraz Pepco.

W 2026 roku planowane zakończenie budowy drogi ekspresowej S7 do Warszawy.

Odległości:

- 50 m odległość działki od Puszczy Kampinoskiej

- 600 m do przystanku autobusowego (dojazd do metra Młociny)

- 1 km do nowego Państwowego Przedszkola

- 1 km m do Szkoły Podstawowej w Dziekanowie Leśnym

- 1 km m do sklepu spożywczego

Media
Prąd ok. 150m
Gaz ok. 150m
Woda i Kanalizacja - projektowana

Według MPZP:

max powierzchnia zabudowy 15%

powierzchnia biologicznie czynna 75%

intensywność zabudowy 0,1-0,3

kąt nachylenia dachu 30-45

max wysokość budynku 9 m

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).