Warszawa

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 700 000 PLN
Powierzchnia
385 m2
Powierzchnia działki
330 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
385 m2
Rok budowy
2015
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
7
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Połowa domu w nowoczesnym wzornictwie - 50 % procent przeszklenia w elewacji, w jednym z najpiękniejszych punktów w Warszawie. 385 m2 narożny na dwa parki w 3 poziomach 6 pokoi ( łazienka w każdym) , z każdego pokoju okna wychodzą na park na starodrzew - pomniki dębowe + salon z kuchnią i na dole. Taras 85 m2 na dachu. W środku domu winda od garażu do ostatniego piętra. dodatkowo 330 m2 działki. Na dachu zielony ogród.
Dom w trakcie budowy do wykończenia. Jedna połowa sprzedana zamieszkana. Zdjęcia - wizualizacja oraz część z natury.
Możliwość aranżacji wnętrz wg własnego projektu.


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).