Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 980 000 PLN
Powierzchnia
280 m2
Powierzchnia działki
710 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
199 m2
Rok budowy
1997
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
7
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec elektryczny
Rodzaj ogrzewania
Olejowe
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący od strony północnej garaż ustawiony jest w ostrej granicy z sąsiadem. Dom o architekturze hiszpańskiej z solidnie wykonaną konstrukcją dachową drewnianą, dahc kryty szwedzką blachodachówką z posypką bitumiczną. Cztery sypialnie plus gabinet i pokój goscinny. Poddasze do wykorzystania na użytkowe przy małej inwestycji. Można wtedy powiększyć powierzchnie użytkową o 88 m2. Dobra ekspozycja względem stron świata. Garaż na jeden samochód , ale na działce przed budynkiem jest miejsce na dwa samochody.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Plac zabaw, Las, Kort tenisowy, Bazarek, Żłobek, Bar, Zabudowa niska, Apteka, Fitnes, Basen, Gimnazjum, Restauracja, Rzeka, Bank, Przedszkole, Komenda policji, Szkoła, Centrum handlowe, Park, Jezioro, Kościół, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Las, Podwórko

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).