Kazuń-Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Powierzchnia
260 m2
Powierzchnia działki
1 057 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
204 m2
Rok budowy
2004
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba balkonów
2
Liczba tarasów
1
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa zabudowana dużym domem wolnostojącym z urządzonym ogrodem z systemem nawadniania. Ogród zadbany i ładnie urządzony. Na posesji posadowiona wiata garażowa zamykana na dwa pojazdy. w części ogrodowej postawiony domek narzędziowy.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).