Łomianki Dolne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 100 000 PLN
Powierzchnia
210 m2
Powierzchnia działki
588 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
165 m2
Rok budowy
2000
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Do drobnego remontu
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba balkonów
1
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Budynek mieszkalny zaadoptowany na cele biurowe w Centralnych rejonach Łomianek. Jeżeli potencjalny nabywca chciałby przywrócić funkcję mieszkalną powinien liczyć się z generalnym remontem, ale przy funkcji biurowej to tylko wystarczy odświeżyć wnętrze i pomalować elewację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).