Warszawa

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 590 000 PLN
Powierzchnia
170,60 m2
Powierzchnia działki
230 m2
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia użytkowa
170,60 m2
Rok budowy
2023
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Dom - biźniak został zaprojektowany w nowoczesnym i ponadczasowym stylu. Łączna powierzchnia użytkowa na trzech kondygnacjach to 170 mkw. Na parterze znajduje się garaż jednostanowiskowy, kuchnia, salon, łazienka oraz pokój. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie, w tym jedna sypialnia małżeńska z garderobą i oddzielną łazienka, pralnia oraz łazienka wspólna. Poddasze stanowi dodatkową powierzchnię, którą można dowolnie zaaranżować, np. jako pokój gościnny, gabinet, czy pokój zabaw. Na poddaszu można wykonać piony wod-kan aby zaprojektować tam łazienkę. Nad garażem przewidziane zostało poddasze nieużytkowe idealne na przechowywanie np. opon lub bagażnika samochodowego.

Projekt jest realizowany przez firmę, która przez ostatnie kilka lat wybudowała ponad 80 domów w okolicy, głównie na terenie gminy Stare Babice.

Wyjątkowa lokalizacja - w okolicy Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom będzie położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).