Dzierzążnia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
360 000 PLN
Powierzchnia
107 m2
Powierzchnia działki
432 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia użytkowa
107 m2
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do zamieszkania
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjny oferta. Dom o powierzchni 107 m2 na działce 432 m2 położony w niewielkiej wsi, w gminie Dzierzążnia (około 15 km od Płońska, do Nowego Dworu Mazowieckiego ok 40 km, 60 km od Warszawy). Idealny dla osób poszukujących ciszy i spokoju, z dala od zgiełku miasta. Atrakcyjne otoczenie docenią zwłaszcza miłośnicy przyrody. Bardzo miło sąsiedztwo.

Dom w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania.

Nieruchomość składa się z dwóch dużych pokoi, przedpokoju, łazienki, kotłowni i dużego ganku. Pokoje są ładnie doświetlone, widne, zapewniające przestrzeń.

W budynku przeprowadzono generalny remont. Wykonane zostały m.in nowe wylewki, nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna, ocieplone zostały podłogi - 25 cm. Wykonana została również nowa elewacja, dom murowany ocieplony został styropianem - 15 cm.
Położone zostały nowe podłogi (glazury, terakoty, gresy, w pokojach panele). W 2021 r został zamontowany nowy piec i położna została nowa kostka brukowa.

Dom posiada nowy dach kopertowy czterospadowy. Na terenie działki znajduje się garaż typu "blaszak". Wybudowane zostało nowe szambo 10 tys. m3. Do domu podłączona jest woda gminna. Rozliczenie obywa się na podstawie wodomierza.
Posesja podłączona jest do monitoringu - możliwość podglądu przez internet 24h, zamontowano również alarm. Teren został ogrodzony. Ogrodzenie wykonane jest z pełnego profilu, brama przesuwana z podciągniętą instalacją z automatyczne otwieraniem.
Wjazd na posesję z drogi gminnej (asfaltowej).
Polecam!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).