Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
681 000 PLN
Powierzchnia
74,85 m2
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
2022
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Otwarta
Komórka
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2

Opis nieruchomości

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum Łomianek, do mieszkania przynależy ogródek ok.80 m2, komórka lokatorska ok.1,5 m2 i dwa miejsca parkingowe
Mieszkanie w stanie deweloperskim.
Standard wykończenia :
W technologii tradycyjnej (cegła ceramiczna Porotherm/silka + styropian o podwyższonej izolacyjności cieplnej), na dachu położona jest blacha na rąbek, tynki zewnętrzne silikonowe. Okna są trzyszybowe na niemieckich profilach firmy Veka, drzwi wejściowe frontowe bezpieczne. Stropy żelbetowe monolityczne umożliwiają dowolne stawianie ścian wewnętrznych. W standardzie domy mają tynki wewnętrzne gipsowe, wylewki, instalacje wewnętrzne elektryczne, hydrauliczne i centralnego ogrzewania, energooszczędny kocioł gazowy kondensacyjny i grzejniki.
Termin oddania lipiec 2023.
Zakup bez 2 % PCC.
Zapraszam na prezentację
Urszula Gałązka
tel.667506608
ugalazka@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).