Łomianki

ul. Stanisława Konarskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Powierzchnia
27 m2
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2020
Liczba pokoi
1

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Łomianek oddalonej o 5 km od granicy z Warszawą. W bliskim sąsiedztwie znajdują się lokale usługowe, przedszkola, szkoły, place zabaw, sklepy: Biedronka, Auchan, Lidl. Dodatkowym atutem podwarszawskich Łomianek jest bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego, wpisanego na światową listę rezerwatów UNESCO. Rozwijające się miasto oferuje szereg możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zaletą lokalizacji jest doskonałe połączenie komunikacyjne z Warszawą - 50m do przystanku (bezpośrednia linia do metra Młociny)

Kameralny budynek mieszczący 9 mieszkań pośród zabudowy jednorodzinnej.


Etap budowy: w trakcie wykończenia

BEZCZYNSZOWE

Lokale sprzedawane jako gotowe do zamieszkania. Ściany pomalowane na biało, na podłodze znajduje się gres, piec z grzejnikami, parapety, podłączenia elektryczne z włącznikami i kontaktami, domofon, drzwi wewnętrzne. W każdym mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażona łazienka. W cenie również meble kuchenne które zostały zamówione na wymiar według indywidualnego projektu. wszystkie media miejskie, światłowód, wysokiej jakości materiały, okna trzyszybowe, zaufani wykonawcy.

Sprzedaż w udziałach.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).