Warszawa

Śródmieście, św. Franciszka Salezego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
18 900 PLN
Powierzchnia
279 m2
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rynek
Pierwotny
Piętro
0
Liczba pięter
13
Rok budowy
1963
Przeznaczenie
Medyczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Gastronomiczne, Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem 279 m2 z 10 pomieszczeniami przystosowanymi do prowadzenia usług medycznych (10 gabinetów i 3 sale wspólne) . Obiekt wyposażony w 12 łazienek. Oferowana cena jest ceną netto (23%Vat).
Do kwoty najmu należy doliczyć kwotę czynszu administracyjnego do Spółdzielni 1800 zł.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Typ ulicy/drogi: Główna

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).