Warszawa

Praga-Południe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
12 000 PLN
Powierzchnia
250 m2
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
3
Rok budowy
1966
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Bardzo dobry
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

W pięknej okolicy Saskiej Kępy zlokalizowany apartament z sześcioma pomieszczeniami, dwie łazienki, oddzielna toaleta z prysznicem, dwa duże balkony, widok na panoramę Saskiej Kępy z drugiego piętra. Własna kotłownia, alarm. Na podłodze klepka dębowa. Idealne na biuro, lub do zamieszkania.

603182852

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).