Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 900 PLN
Powierzchnia
128 m2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Rok budowy
2014
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal usługowy w centrum Łomianek , w nowoczesnym budynku składającym się z trzech kondygnacji , wyposażonym w instalacje wod-kan, elektryczną,c.o.,gazową (własna kotłownia gazowa), instalację alarmową, windę i klatkę schodową łączącą wszystkie kondygnacje .

Lokal znajduje się na drugim piętrze , ma powierzchnię 128 m2 w formie open -space i idealnie nadaje się na gabinet stomatologiczny , kancelarię , pomieszczenia biurowe itp. Istnieje możliwość powieszenia reklamy na elewacji budynku.

Cały budynek jest elegancki , reprezentacyjny, energooszczędny , skomercjalizowany , idealny pod usługi medyczne , gastronomię ,
Eleganckie części wspólne , dobra lokalizacja , miejsca postojowe na terenie i wzdłuż ulicy , klatka schodowa oraz winda to wszystko sprawia że budynek wyróżnia się wśród innych tego typu w Łomiankach .

Podana cena jest ceną netto , doliczyć należy podatek vat oraz koszta za media .

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).