Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 PLN
Powierzchnia działki
810 m2
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia atrakcyjna działka budowlana w pobliżu ul. Warszawskiej , wymiarowa 26m x 31m , idealna pod prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej typu skład budowlany , sklep ogrodniczy itp.
Wjazd na teren nieruchomości z dwóch stron. Dostęp do wszystkich mediów , na działce garaż blaszany oraz kontener biurowy .
Super lokalizacja , bliziutko do centrum, szkoły , przystanku , sklepu .

Zapraszam na prezentację

Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).