Wola Młocka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
999 000 PLN
Powierzchnia działki
39 889 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
80
Długość działki (mb.)
498
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Grunt położony w zacisznym miejscu po drodze przez Sochocin. W sąsiedztwie piękny las, niedaleko rzeka Wkra. Nieruchomość podzielona na 24 działki po około 1500 m2, a pozostałe dwie przeznaczone są na drogi dojazdowe. Piękna spokojna okolica dla amatorów ciszy i aktywnie spędzających czas na rowerze, konno lub kładem..itp.SPRZEDAŻ W CAŁOŚCI 22 DZIAŁKI + 2 DZIAŁKI DROGOWE w cenie 25 zł/m2

tel. 603 18 28 52

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Las, Inne budynki

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).