Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
460 000 PLN
Powierzchnia działki
950 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40.5
Długość działki (mb.)
23
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wymiarowa działka szeroka na 40,5m ,głęboka na 23m położona przy gminnej , oświetlonej ulicy w której są wszystkie media .
Nieruchomość objęta jest MPZP i przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne . Plan zakłada nastepujace parametry zabudowy:
- pow. biol. czynna 60%
- pow. zabudowy - 0,25
- wskaźnik intensywności zabudowy - 0,45
- wysokość zabudowy 9m / dach płaski lub stromy /

Idealna oferta na dom jednorodzinny , lub dwulokalowy o całkowitej powierzchni do 400m2. Wokół nowa zabudowa jednorodzinna .


Agata Wrześniak
603 081 875
awrzesniak@liderhaus.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).