Cybulice Małe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
565 000 PLN
Powierzchnia działki
5 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
124
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana położona w Cybulicach Małych, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. W odległości 300 m przystanek autobusowy. Na końcu działki płynie mały strumyk, który dodaje uroku temu miejscu. Działka objęta nowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
MPZP dopuszcza wybudowanie 3ech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Istnieje możliwość zakupienia mniejszej powierzchni działki od 1200m2

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).