Truskaw

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
435 000 PLN
Powierzchnia działki
998 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
27.9
Długość działki (mb.)
36.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Atrakcyjna działka budowlana pięknie położona, w kształcie zbliżonym do prostokąta, oczyszczona, lekko wzniesiona, zlokalizowana w malowniczo położonej, spokojnej okolicy. W sąsiedztwie nowe domy. Działka zlokalizowana jest w Truskawiu w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dojazd drogą gminną, w planach do wyasfaltowania. W okolicy, sklepy spożywcze, restauracja, przystanek komunikacji miejskiej. Działka jest uzbrojona we wszystkie media miejskie: gaz, wodociąg, kanalizacja w drodze przy działce, przyłącze elektryczne na działce.

Jeśli szukasz wymiarowej, uzbrojonej działki budowlanej położonej blisko puszczy w kameralnym ale ucywilizowanym miejscu - ta oferta jest dla Ciebie.
Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).