Czosnów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
595 000 PLN
Powierzchnia działki
4 240 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
22
Długość działki (mb.)
185
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 4240m2, położona w Augustówku gm. Czosnów. Idealna dla osób szukających ciszy, spokoju, przestrzeni w miejscu gdzie dojazd stanowi oświetlona, wyasfaltowana ulica ze ścieżką rowerową i chodnikiem, dostępne są wszystkie media miejskie, prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja oraz światłowód.
W sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa oraz działki niezabudowane.

Działka zarówno nadaje się pod budowę domu jak i inwestycyjnie dla dewelopera zgodnie z zapisami planu zagospodarowania przestrzennego którego fragment znajduje się w zdjęciach.
Istnieje możliwość kupienia sąsiedniej działki zabudowanej domem wolnostojącym i budynkiem gospodarczym.
Działka idealna zarówno dla dewelopera jak i dla osoby prywatnej na wybudowanie siedliska.
Piękna, wymierzona, ogrodzona i uporządkowana...

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).