Łomianki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
999 000 PLN
Powierzchnia działki
3 752 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
47
Długość działki (mb.)
81
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana idealna pod budowę domu, lub pod budynek usługowo-handlowy, biurowy, hotelowy z wyłączeniem magazynów. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy od ul. Kolejowej / nic nie zostanie zabrane pod poszerzenie ul. Kolejowej / o idealnych wymiarach od ulicy 81m szerokości na 47m głębokości .

Przy działce prąd i gaz , a kanalizacja w trakcie projektowania .
Wokół zabudowa usługowa .
Dobre miejsce na siedzibę firmy .
Szczegółowy MPZP na zdjęciach .

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lider Haus  dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Lider Haus Sp. z o.o. z siedzibą w Łomianki (05-092) przy Brukowa 28A. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).